KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044246
nr 1204 4246
Oidentifierad konstnär. Riddarfjärden, signerad. Olja på pannå, 47x63 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:31:33
100 kr
200 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)